درباره ما

درباره ما

شرکت پرشین ابزار دقیق در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تعمیر و تامین، نگهداری، راه‌اندازی، کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق و هیدرولیک پنوماتیک و اتوماسیون صنعتی، با اتکا به دانش فنی گسترده مهندسان جوان و مجرب شروع نمود. پس از گذشت چندی این شرکت به عنوان یکی از شرکت های صاحب نام در امور فوق تقریبا در سطح کشور مطرح گردید. تنها افتخارمان داشتن مشتریان چند ساله ای است که با اعتماد خود ما را از سعی و تلاش در جهت رسیدن به رشد و توسعه مطلوب یاری نموده اند. هدف از ایجاد این مجموعه بازرگانی تامین کالا و تجهزات مورد نیاز صنایع استان با خدمات و قیمت های قابل رقابت می باشد. این واحد بازرگانی مورد استقبال صنعتگران استان خراسان و حتی دیگر استان های کشور گردید و هم اکنون مشتریان ثابت در این زمینه یافته است. اکنون این مجموعه با تمام توان آمادگی خود را در زمینه تامین کالا و تجهیزات کنترل و ابزار دقیق کالیبراسیون و تعمیر و تجهیزات اجرای پروژه های کنترل ، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی اعلام می داد.

  • پرشین ابزار دقیق
  • درباره ما

گروه بازرگانی پرشین ابزار دقیق در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تامین ، نگهداری ، راه‌اندازی ، کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق و هیدرولیک ، پنوماتیک و اتوماسیون صنعتی شروع  و با به کارگیری دانش ، تخصص  و تجربه مهندسین جوان فعال در حوزه صنعت ، اقدام به راه اندازی نخستین فروشگاه تجهیزات ابزار دقیق در مشهد نمود  وهم اکنون و با بیش از 15 سال سابقه فعالیت مفتخر به داشتن مشتریان چند ساله ای است که با اعتماد خود ما را از سعی و تلاش در جهت رسیدن به رشد و توسعه مطلوب یاری نموده‌اند.

پرشین ابزار دقیق در یک نگاه

هدف از ایجاد این مجموعه ی بازرگانی، تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز صنایع وکمک به پیشرفت صنعت  با خدمات و قیمت های قابل رقابت ارائه شده توسط مجموعه‌ی ماست …

محصولات قابل ارائه

– انواع ترانسمیتر های فشار ، دبی، دما، سطح سیال با استاندارد (EX)ATEX و با IP های بالا
– انواع گیج های فشار دما و …
– انواع سنسور های مقاومتی (NTC , PTC , PT100 , PT1000) و ترموکوپل ها (K,J,B,S,…)
– انواع کنترل ولو ، I/P ، پوزیشنر
– انواع شیر های برقی و محرکهای هیدرولیک و پنوماتیک و جک ها
– انواع سنسورهای های راداری، اولتراسنک، خازنی و مغناطیسی
– انواع فلومترهای ورتکس، توربینی، مغناطیسی، اولتراسونیک، حجمی و …
– انواع لودسل (خمشی، کششی و فشاری و تک پایه)
– انواع نمایشگرهای فشار ، دما ، دبی ، وزن با بهترین برندهای اروپائی (Delta control , Samwon , Autonics , Krohne)

تهیه و تامین تجهیزات با بهترین برندها

ما همواره در تلاش هستیم تا محصولات با کیفیت از برندهای معتبر اروپایی به مشتریانمان عرضه کنیم، از جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- Pressure Measuring Instruments:

Wika-Rosemount-foxboro-ifm-Delta Controls-BD Sensors_Indumart_Ashcroft-TG1-Bullof

2- Flow Measuring Instruments:
Endress + Hauser-Krohne-Dwyer-Heinrichs- Rosemount-Micro motion-ABB-Danfoss-SIEMENS_ASCO

3- Level Measuring Instuments:

VEGA-Endress + Hauser-ifm-Siemens-Rosemount-Stick-Krohne-P + F-Soundar

4- Temperature Measuring Instruments:
Endress + Hauser-SIEMENS-Delta control – Jumo-Autonics-Action-TG-Wika-Rosemount

خدمات تعمیرات و کالیبراسیون

 

پرشین ابزار دقیق افتخار دارد علاوه بر تامین و تعمیر و راه اندازی تجهیزات خاص ، خدمات کالیبراسیون تجهیزات پیشرفته سازگار با پروتکل های HART , Field Foundation , PROFIBUS را به انجام رساند.

خدمات و پشتیبانی

 

کالا و تجهیزات تحویل داده شده به مشتریان دارای خدمات پس از فروش می باشند و بنا به در خواست مشتریان نصب و راه اندازی توسط متخصصین شرکت انجام خواهد گرفت.